‘Dora e Zotit’, ura që po habit gjithë botën. Ja se për çfarë bëhet...

WOW! Ky vend ka mahnitur! Për të gjithë ata që duan ta lënë besimin e tyre në dorë të Zotit, një urë...
sot-bastisje-ne-veri-nga-njesia-speciale

Sot bastisje në veri nga Njësia Speciale

Departamenti i Hetimeve (DHTI) dhe Inteligjencës sot ka zhvilluar një aksion kontrolli bastisje në Zubin Potok, në katër lokacione nën dyshimin se janë kryer...

Jam 40 vjeqare nga kosova kerkoj diken qe jeton në ……

Pershendetje ja 40 vjeqare nga prishtina jam e pa martuar kerkoj diken per martes. Burrin qe e kerkoj dua...
carla-del-ponte:-kur-po-e-hetoja-ramush-haradinajn,-me-thirri-ne-telefon…

Carla Del Ponte: Kur po e hetoja Ramush Haradinajn, më thirri në telefon…

Ish-kryeprokurorja e Tribunalit të Hagës për ish-Jugosllavi, Carla Del Ponte, në një intervistë për mediumin gjerman “Der Spiegel“, ka treguar një rast kur ish-Sekretarja...

Arrestohet personi që hyri në emër të dikujt tjetër në testin për patent-shofer

Policia arreston personin që hyri në emër të dikujt tjetër në testin për patent-shofer. Një person është arrestuar si i dyshuar për mashtrim sot rreth...
kosova-duhet-te-ar-matoset

Kosova duhet të armatoset

NATO duhet ta ar matosë Kosovën për arsye se Kosova është nën kërc ënimin e Serbisë e cila ar matoset për ditë me ar...
ndodhe-ne-gjilan:-shkuan-per-kryeshendoshe,-infektohen-17-persona-me-koronavirus

Aksident në Prishtinë, vetura godet një vajzë në Prishtinë

Vetura go.det një vajzë në Prishtinë Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur pasditen e sotme në...

Jam 52 vjeqare nga zvicrra e divorcuar kerkoj diken per martes

Jam nga zvicrra 52 vjeqare kerkoj diken per martes ne martesen e par kam deshtu du me gjet dikan qe um don...
dy-persona-kapen-ne-flagrance-me-100-mije-euro-falso

Dy persona kapen në flagrancë me 100 mijë euro falso

Dy persona janë kapur në flagrancë bashkë me 100 mijë euro falso në një aksion të zhvilluar nga Prokuroria Themelore e Prishtinës dhe Policia...