Home Lajmet Dafina pozon ‘topless’ para pasqyrës, merr vëmendjen me tatuazhet te pjesa e...

Dafina pozon ‘topless’ para pasqyrës, merr vëmendjen me tatuazhet te pjesa e gjoksit

12
Advertisement

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është duke shijuar një verë plot me koncert dhe performanca në pishina apo vende bregdetare.

Ajo gjithashtu ka nxjerr në treg disa projekte muzikore, një këngë solo dhe një bashkëpunim, të cilat kanë rezultuar mjaft të suksesshme.

Dafina ndërkohë po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Foto: Dafina Zeqiri/InstaStory

Së fundmi, këngëtarja publikoi për ndjekësit e saj në InstaStory një imazh mjaft provokues, ku shfaqej duke xhiruar veten para pasqyrës.