Home Uncategorized Shkenda Dubova pozon e zhveshur në shtrat

Shkenda Dubova pozon e zhveshur në shtrat

81
Advertisement

Shkenda ka filluar ditën me një pozë të ‘nxehtë’.

Këngëtarja dhe biznismenja kosovare sot ka nis ditën me një foto në shtrat, kështu duke ekspozuar pak më shumë gjoksin, shkruan lajmi.net.

Padyshim që me këtë pozë mori mjaft vëmendje, ashtu siç ka bërë përherë Shkenda.

Muaj më parë, kaçurrelësja e ka pranuar publikisht se është në lidhje, por nuk ka dhënë detaje të hollësishme rreth partnerit.

Ndërkohë, që kohë më parë ajo ka paralajmëruar edhe dorëheqjen nga muzika, me arsyetimin se do ti përkushtohet më tepër biznesit që posedon.