Home Uncategorized Nora Istrefi ekspozon linjat e përkyera trupore në bikini nude

Nora Istrefi ekspozon linjat e përkyera trupore në bikini nude

40
Advertisement

Nora filloi pushimet.

Pas përfundimit të xhirimeve të klipit bashkë me Melindën dhe Gjikon, këngëtarja Istrefi ka publikuar storie nga pushimet, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ekspozoi linjat e përkryera tek sa shfaqet në bikini nude, ku mori vëmendjen e gjithë ndjekësve të saj.

Për ti zbukuruar më shumë pushimet, këngëtarja mori me vete edhe vajzën e saj Renenë.

Rikujtojmë, se Nora deri para dy vitesh ishte e martuar me Robert Berishën./Lajmi.net/