Home Uncategorized Morena Taraku ‘thyhet’ në belë për ti marrë këto poza

Morena Taraku ‘thyhet’ në belë për ti marrë këto poza

41
Advertisement

Morena merr vëmendje me pozat e reja.

Modelja dhe këngëtarja kosovare që prej vitesh jeton në Turqi, sot ka sjellë dy imazhe në të cilat është paraqitur mjaft tërheqëse, shkruan lajmi.net.

Me pantolla të shqyer tek gjunjtë, një bluzë të shkurtër e taka të larta, Morena për pak të thyhej në bel për ti arritur këto poza.

Përveç këngëtares e cila po duket në top formë, vëmendje mori edhe prapavija në dhomën e garderobës.

Siç shihet Morena ka arsye pse nuk përton të pozojë kaq shpesh, kur edhe ka se çfarë të veshë e të tregojë në rrjetet sociale./Lajmi.net/