Home Uncategorized Jam nje Grua 40 vjeqare i kom dy femij jam e divorcuar

Jam nje Grua 40 vjeqare i kom dy femij jam e divorcuar

149
Advertisement

Redaksi e nderuar kerkoj njoftim am nje femer 40 vjeqare i kom dy fémij jam e divo rcuar jetoj ne Belgjike jam e interesume per lidhje martesore

Personi duhet te jet i moshes 42-49 net lajmrohen vetem ata qe jon serioz ,te jen te mora lshem ashtu siq jam edhe vet dua te rehatohem nuk dua ndarje por te jeme dhe un e lumtur ne jet dhe te shijoj jeten se bashkume kush asht i interesum le tum lajmrohet