Home Uncategorized Butrint Imeri feston ditëlindjen, kjo është dhurata me çmimin marramendës që iu...

Butrint Imeri feston ditëlindjen, kjo është dhurata me çmimin marramendës që iu dhurua

43
Advertisement

Mbrëmë sapo u shënua ora 00:00, u publikua bashkëpunimi i këngës “Dale” nga treshja – Butrint, Ledri dhe Kida, shkruan Express.

Mirëpo, jo rastësisht kjo këngë u publikua në këtë orë pasi Butrint Imeri ka festuar ditëlindjen e tij të 25-të.

Po ashtu, nuk mungoi festa me miqtë e tij, ku pjesëmarrës ishin edhe artistë, koleg e familjar të Butrinit.

E veçanta e kësaj natë përveç këngës së re ishte edhe dhurata e madhe që iu bë atij.

Burtrinti u surprizua me një “Mercedes G Brabus”, ku momente e ditëlindjes i ka publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Vlera e dhuratës kap një çmim marramendës që sillet mbi 350 mijë euro./Express/