Home Uncategorized Jam 36 vjeqare jetoj ne zvicerr kerkoj diken per lidhje martesore….

Jam 36 vjeqare jetoj ne zvicerr kerkoj diken per lidhje martesore….

117
Advertisement

Me origjin jam nga kosova jetoj ne zvicerr jam 36 vjeqare kerkoj nje djal nga kosova e kisha marr ja kisha ndreq letrat shum shpejt.

Mosha deri 40 vjeqar te jet i bukur i sinqert dhe besnik kush asht i intetesum le tum shkrun….