Home Uncategorized Irina Shayk tregon më shumë se që duhet në fustanin transparent

Irina Shayk tregon më shumë se që duhet në fustanin transparent

49
Advertisement

Irina Shayk ka sjellë një foto provokuese.

Modelja e njohur e cila tanimë është partnerja e ish bashkëshortit të Kim Kardashian i ka vënë ‘flakën’ rrjetit me një foto në të cilën tregoi më shumë se që duhet, shkruan lajmi.net

Bukuroshja është shfaqë veshur me një fustan transparent në të cilin i theksoheshin dukshëm linjat e bollshme trupore.

Ajo mori vëmendje e natyrisht edhe mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj në instagram.

Ndryshe, 33 vjeçarja Shayk dhe 44 vjeçari Kayne West janë bashkë që tre muaj, lidhje të cilën e konfirmuan me një foto tek sa ndodheshin në Francë./lajmi.net