Home Uncategorized Bora Zemani në top formë me një akullore në dorë!

Bora Zemani në top formë me një akullore në dorë!

31
Advertisement

Bora Zemani ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil, ajo duket kaq e bukur dhe në formë të mirë trupore, shkruan IndeksOnline.

Derisa mban një akullore në dorë, ajo ka vendosur mbishkrimin “Shkrimë”.

Kujtojmë faktin se Zemani është beqare, dhe nënë e një djali pas të cilit duket të jetë shumë e dhënë.