Home Uncategorized Ava Max shfaqet e zjarrtë teksa mban gjoksin me duar

Ava Max shfaqet e zjarrtë teksa mban gjoksin me duar

36
Advertisement

Këngëtarja dhe kompozitorja shqiptare Ava Max ka sjellë poza të reja. Ajo ka pozuar pak lazdrueshëm, tek sa është shfaqë duke mbajtur gjoksin e saj me duar, shkruan lajmi.net.   View this post on Instagram   A post shared by AVA MAX (@avamax) Këngëtarja me famë botërore nuk e ka problem të marrë poza të […]

Këngëtarja dhe kompozitorja shqiptare Ava Max ka sjellë poza të reja.

Ajo ka pozuar pak lazdrueshëm, tek sa është shfaqë duke mbajtur gjoksin e saj me duar, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja me famë botërore nuk e ka problem të marrë poza të tilla, për të cilat edhe komentohet shumë nga fansat dhe ndjekësit e saj shqiptarë dhe ndërkombëtarë.

Para tri javësh, ajo solli këngën e titulluar “Every Time I Cry”, këngë mjaft e pëlqyer nga publiku.