Home Uncategorized Arbana Osmani sjellë foto në bikini nga pushimet

Arbana Osmani sjellë foto në bikini nga pushimet

50
Advertisement

Ka disa ditë që Arbana Osmani ka filluar pushimet.

Ditë më parë moderatorja shqiptare Arbana Osmani ka bërë të ditur se ndodhet në pushime në Greqi, shkruan lajmi.net.

Sot ajo ka sjellë një imazh ku nuk ka hezituar ti tregojë linjat trupore në bikini, ku mori vëmendje barku i sheshtë pas lindjes së djalit të dytë Diellit.

Rikujtojmë se Arbana dhe Eduart Grishaj prej kohësh po bashkëjetojnë duke shijuar akoma më shumë lidhjen e tyre bashkë me dy djemtë Jonin dhe Diellin.

Theksojmë, se është Arbana ajo që pritet ta udhëheqë “Big Brother Vip” që do të nisë në fillim të tetorit./Lajmi.net/