Home Uncategorized Zhduket 13 vjeçarja nga Bradashi i Podujevës, babai e raporton në Polici

Zhduket 13 vjeçarja nga Bradashi i Podujevës, babai e raporton në Polici

29
AdvertisementNjë 13 vjeçare ka dal nga shtëpia e saj dhe më nuk është kthyer. Babai i saj ka raportuar rastin menjëherë në Polici duke shprehur shqetësimin e tij për zhdukjen e vajzës së tij.

Vajza është nga Bradashi i Podujevës.

“Fsh. Bradash, Podujevë 28.06.2021  11:00. Ankuesi mashkull kosovare ka raportuar se  vajza e tij e moshës 13 vjeçare kishte dalë nga shtëpia dhe deri me tani nuk është kthyer në shtëpi. Rasti vazhdon të hetohet”, thekson raporti.