Home Uncategorized Ja thyejnë e demolojnë tri lokale në Gjilan/ I vjedhin para, 10...

Ja thyejnë e demolojnë tri lokale në Gjilan/ I vjedhin para, 10 kompjuter, 3 Iphone, Tv…

36
AdvertisementNjë rast i vjedhës së rëndë ka ndodhur në mes të orës 02:00-04:00 në rrugën “Enver Miftari”, në Gjilan.

Siç ka raportuar pronari i një kompanie, atij i janë thyer e demoluar tri lokale të kompanisë së tij.

Ai ka raportuar në polici i janë vjedhur para të gatshme, 10 kompjuter të llojeve te ndryshme, 3 telefona celular  Iphone, 2 DVR, 2 TV dhe 2 kasaforta.

Rasti është duke u hetuar.

Foto ilustrim