Home Lajmet Elita shkon në një festë familjare, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Elita shkon në një festë familjare, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

40
Advertisement

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Dy muaj me parë, Elita u bë nënë për herë të dytë, duke e sjell në jetë një vajzë.

Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka marr ë pjesë në një festë familjare.

Te veshur bukur dhe me stil, Elita me burrin dhe dy fëmijët e saj po shkëlqejnë.

E fustani i saj me stil të veçantë bie në sy. /ORAinfo/