Home Lajmet Ky fustan po i rri kaq bukur, Vjollca Buqaj po duket si...

Ky fustan po i rri kaq bukur, Vjollca Buqaj po duket si 20 vjeçare gjatë pushimeve në Ksamil

44
Advertisement

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Vjollca Buqaj është duke kaluar disa ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Bilbili i muzikës është një nga artistet tona të veçanta, jo vetëm për zërin fantastik, por edhe për stilin e saj gjithmonë serioz e me shumë elegancë.

Duke qenë se rrjetet sociale tashmë janë bërë pjesë e pandashme e jona, edhe artistët tanë po i shfrytëzojnë në maksimum për të qenë më afër ndjekësve dhe fansave të tyre, përcjell kosovarja.

Kështu nuk kanë munguar edhe imazhet nga pushimet e Vjollës në Shqipëri. E veshur me fustan të shkurt e verorë, Vjollca po duket si çikë e re.