Home Uncategorized Keqtrajtoi fëmijët e tij, prangoset një burrë në Obiliq

Keqtrajtoi fëmijët e tij, prangoset një burrë në Obiliq

31
Advertisement

Një burrë ka keqtrajtuar fëmijët e tij në fshatin Plemetin në Obiliq.

Policia e Kosovës njofton se burri është arrestuar dje gjatë orës 15:00 dhe me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë.

“Fsh. Plemetin, Obiliq 25.06.2021-15:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i kishte keqtrajtuar fëmijët e tij. Pas intervistimit me vendim të prokurorit kujdestar, te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policor për 48 orë”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së