Home Uncategorized Jam 52 vjeqare e divorcuar jetoj ne Zvicerr kerkoj diken ……

Jam 52 vjeqare e divorcuar jetoj ne Zvicerr kerkoj diken ……

232
Advertisement

Jam 52 vjeqare jetoj ne zvicerr kerkoj diken per martes kam qen e martume jam nda femijt jan rrit kan jeten e vet une jetoj vetem kerkoj diken deri ne moshen 60 vjeqare te jet serjoz dhe te jetoj ne ch.kush asht i interesum le tum shkrun.