Home Uncategorized Jam 50 vjeqare jetoj ne suedi jam e divorcuar kerkoj….

Jam 50 vjeqare jetoj ne suedi jam e divorcuar kerkoj….

159
Advertisement

Jam 50 vjeqare jetoj suedi femijt i kam te rritun ata jetojn ne gjermani une jetoj e vetme kam punen time banesen dhe i kam letrat e suedis kerkoj diken serjoz deri ne moshen 55 vjeqare perparsi kan kosovart kush asht i intetesum le tum shkrun.