Home Uncategorized Koha mka ik po vet spo jetohet jam 44 vjeqare nga KOSOVA...

Koha mka ik po vet spo jetohet jam 44 vjeqare nga KOSOVA kerkoj…

165
Advertisement

jam 44 vjeqare skam qen kurr e martume shoqet e mija kan fmi dhe un jetoj vetem qysh thojn ni fjal u urt ni her zgedh e tana kthehesh e mledh une tu jav kshyr vllaznive fmin edhe mi rahatu ata vet kam met kerkun kerkoj diken serjoz deri ne moshen 50 vjqare jam e moralshme me karakter dhe e qmoj larg personin e zemres vetem duhet tum kupton. kush asht i intetesum le tum shkrun perparsi kan ata qe jetojn ne ch….