Home Uncategorized Kishin ardhur nga Greqia për pushime, ja kush është familja që u...

Kishin ardhur nga Greqia për pushime, ja kush është familja që u shua sot në autostradën e Vlorës

25
Advertisement

Familja Gushi nga Patosi, u shua sot në një aksident që ndodhur në autostradën e Vlorës. Kryefamiljari Eduart Gushi, bashkëshortja Silvana Gushi dhe dy vajzat Anastasia dhe Eva, udhëtonin me makinën e tyre tip Toyota, kur u përplasën nga tre të rinj që udhëtonin me Audi.

Në rrejtet sociale, janë dhe fotot e tre nga katër viktimat e aksidentit të sotëm.

Dy motrat 14 dhe 9 vjeçe shihen në një foto duke pozuar me njëra tjetër, ndërsa në foton tjetër babai Eduart Gushi i dhuron një lule vajzës së vogël, Evës 9 vjeçare.