Home Uncategorized Jam 45 vjeqare jetoj ne Gjermani jam e divorcuar kerkoj…

Jam 45 vjeqare jetoj ne Gjermani jam e divorcuar kerkoj…

280
Advertisement

Me origjin jam nga kosova jetoj ne gjermani jam e ndar nga burri nje femij e kam por tek ish burri jeton me at.

Kerkoj diken per lidhje serjoze mosha deri 50 vjeq te jet i pasur dhe te jeton ne ch femij mos te ket sepse skam koh tmirrem me femij…kush asht serjoz le tum lajmrohet