Home Uncategorized E rëndë! Gruaja shqiptare gjendet pa shenja jete, pranë vendit të ngjarjes...

E rëndë! Gruaja shqiptare gjendet pa shenja jete, pranë vendit të ngjarjes gjendet ndodhet një

37
Advertisement

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër është gjetur pa shenja je te në Gjakovë, ndërsa në vendin e ngjarjes afër v i k t i mës është gjetur një p i s t ol et ë.

Rasti raportohet se ka ndodhur të mërkurën në ora 13:35 në Gjakovë.

“Është raportuar se v i k t i m a mashkull kosovar nga bashkëshortja e tij femër kosovare ishte gjetur pa shenja je te. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësit relevante dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar v d e k j e n e v i k t i m ës”, thuhet në raport.

Në vendin e ngjarjes afër v i k t i mës është gjetur dhe se ku estru ar një pistoletë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajet ë i vi k t i mës dërgohet në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.