Home Uncategorized Duke i dhuruar trëndafil të bardhë 9-vjeçares, foto të babait dhe dy...

Duke i dhuruar trëndafil të bardhë 9-vjeçares, foto të babait dhe dy vajzave të mitura që humbën jetën në aksidentin tra’gjik

34
Advertisement

Report Tv ka siguruar foto të familjes nga Patosi e cila u shua si pasojë e një aksidenti tragjik ditën e sotme në autostradën Fier-Vlorë.

Eduart Gushi, 44 vjeç, Silvana Gushi 33 vjeç, si dhe dy vajzat e tyre të mitura Anastasia Gushi 14 vjeç, dhe Eva Gushi 9 vjeç humbën jetën tragjikisht.

Në një nga foto shihet babai i cili ka pozuar duke i dhuruar një trëndafil vajzës së tij 9-vjeçare. Ndërkohë që në një foto tjetër, shihen të dyja motrat.

Familja jetonte në emigracion në Greqi.