Home Uncategorized Luana Vjollca pa të brendshme në klipin e këngës së re?

Luana Vjollca pa të brendshme në klipin e këngës së re?

68
Advertisement

Këngëtarja lansoi projektin e ri për këtë vit.

Dhe, Luana Vjollca mori vëmendje me paraqitjen e saj në klipin e këngës, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë në një video të publikuar në storie në Instagram, Luana shihet e veshur me një fustan të bardhë derisa shihet duke ecur në plazh.

Fustanin e gjatë ia merr era ndërkohë mund të aludohet se këngëtarja nuk kishte veshur fare të brendshme.

Përndryshe, “1 mijë vjet” u prit shumë mirë nga publiku dhe fansat e këngëtares./Lajmi.net/

Video Player

00:00
00:11