Home Uncategorized Jam 48 vjeqare jetoj ne Priziren jam e divorcuar kerkoj….

Jam 48 vjeqare jetoj ne Priziren jam e divorcuar kerkoj….

131
Advertisement

Jam 48 vjeqare jam nga prizireni ketkoj diken per lidhje serjoze jam deshpruar nga dashuria e par kam len nje femij tek ish burri kerkoj diken serjoz qe jeton ne ch dhe qe nuk ka femij te jet serjoz dhe i fjales e i beses….