Home Uncategorized Jam 50 vjeqare jetoj ne zvicerr jam e divorcuar kerkoj …..

Jam 50 vjeqare jetoj ne zvicerr jam e divorcuar kerkoj …..

186
Advertisement

Jam 50 vjeqare femit mu kan rrit me burr jemi nda pleqri por jeta spo jetohet vet edhe fmija mkan than gjeje diken se hala e re je i kam kerkoj diken serjoz dhe jo xheloz perparsi kan ata qe jetojn ne ch mosha deri 55 vjeqar ose te jen kosovar