Home Uncategorized Vdes ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu

Vdes ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu

49
AdvertisementKa vdekur doktori dhe ish-drejtori i Spitalit të Gjilanit, Nysret Hajrullahu, raporton Gazeta Express.

Lajmi është konfirmuar nga një koleg i tij, Besian Ibishi, përmes një postimi në Facebook, i cili e ka ngushëlluar familjen e të ndjerit.

“Vdes doktori dhe ish drejtori i Spitalit të Gjilanit Dr. Nysret Hajrullahu. Ngushëllime familjes dhe kolegeve. Zoti e mëshiroftë Dr.Nysretin”, tha Ibishi.