Home Uncategorized Melinda josh fansat me minifund, ka një porosi për ta

Melinda josh fansat me minifund, ka një porosi për ta

39
Advertisement

Reperja Melinda Ademi ka ndezur fansat me disa foto sonte

Melinda, e cila kohëve të fundit pati një “ferrk” me njërën prej repereve të para në Kosovë, Gjirën ka bërë një postim tepër seksi sonte.

“A ju ka marrë malli për koncerte”, ka shkruar poshtë kësaj fotoje Melinda duke ja bërë me dije fansave se ajo.

Melinda lansoi këngën “Qa din ti” më 31 maj dhe deri tani ajo ka kapur më shumë se pesë milionë klikime. /GazetaExpress/