Home Uncategorized Loredana dhe Mozzik nuk jane me bashke? Ja se cfare zbuloi me...

Loredana dhe Mozzik nuk jane me bashke? Ja se cfare zbuloi me nje foto reperi i njohur!

23
Advertisement

Tashmë marr ëdhënia mes Mozzik dhe Loredanës është kthyer në një “mini-telenovel”. Fillimisht u tha se ata ishin rikthyer sërish së bashku, por duket se nuk qënka e vërtetë, pasi e vetmja gjë që e mban çiftin afër është vajza.

Ka qenë reperi, ai që ka konfirmuar se dyshja nuk janë më bashkë. Ai ka publikuar në Instastory një sërë fotosh të ndryshme ku edhe në njërën prej tyre konfirmoi se ai tashmë është beqar.

“Në ditët e sotme duhet të keni k. ujdes edhe nga njerëzit që pret. endojnë se ua duan të mirën”, shkroi reperi duke lënë të kuptohet se diçka ka ndodhur mes çiftit.