Home Uncategorized Kohë bikinesh edhe për Festën, shkëlqen në fotot e fundit

Kohë bikinesh edhe për Festën, shkëlqen në fotot e fundit

30
Advertisement

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Festa Qoqaj ka treguar asetet në bike

Derisa ajo po vazhdon që ta moderojë emisionin Express Rozë që transmetohet në T7, bukuroshja e ekranit televiziv ka treguar asetet e saj në bikine.

Ajo është shfaqur në bikine të ngjyrës rozë e ku në prapavijë të saj duket deti.

Emisioni ku moderon Festa, Express Rozë shfaqet çdo të premte në ora 18:00 në T7. /GazetaExpress/