Home Uncategorized Jam 47 vjeqare jetoj ne gjermani kerkoj diken per….

Jam 47 vjeqare jetoj ne gjermani kerkoj diken per….

114
Advertisement

Jam 47 vjeqare jetoj ne gjermani kam qen e martume jam nda shkaku burrit qe shjojke mas tjersh gjith naten svike shpi.femij nuk kam jam femer e moralshme kerkoj diken qe ja din renin dashnis te jet serjoz dhe i moralshum kush e din veten se asht keshtu si e lypi le tum shkrun