Home Uncategorized E harroi Mevlanin? Ja se me cilin ish konkurrent shihet Lediana duke...

E harroi Mevlanin? Ja se me cilin ish konkurrent shihet Lediana duke dalur!

40
Advertisement

Lediana Prenga ka treguar së fundmi se ka shoqërinë me Ervinin, një ish- konkurrentin e “Për. puthen”.

Përmes postimeve në story, Lediana duket shumë e afërt me të, dhe nuk dihet nëse është shoqëri apo diçka më shumë.

Të dy ata shihen në një makinë, ku shofere është Lediana. Ervini ka komplimentuar për këtë gjë.