Home Uncategorized VIDEO/ Kjo vogelushe nuk e dinte qe po filmohej! Ja se cfare...

VIDEO/ Kjo vogelushe nuk e dinte qe po filmohej! Ja se cfare ben ne nje qender tregtare!

39
Advertisement

Fëmijët e vegjël janë kaq të mrekullueshëm sepse nuk urr. ejn. ë dhe shohin diçka të bukur në gjithçka. Ata janë të kënaqur me gjëra të vogla, gjëra të vogla që shpesh janë të parëndësishme për ne. Ndonjëherë vetëm buzëqeshja e tyre rregullon ditën tonë. Shpesh na duhet kjo për tu gjendur në humor.

Kështu që kjo vajzë e vogël brohoriti shumë njerëz që ishin në qendrën tregtare në Boston. Prindërit e saj e filmuan dhe e postuan në internet. Gjegjësisht, ajo ishte duke qëndruar pranë shkallëve lëvizëse, e cila zakonisht është shumë interesante për fëmijët e vegjël.

Sa bukur është, apo jo? Shikoni këtë video për të parë si dukej: