Home Uncategorized Jam e divorcuar nga Gjakova kerkoj diken per martes….

Jam e divorcuar nga Gjakova kerkoj diken per martes….

155
Advertisement

Jam vlora 41 vjeqare jam nga gjakova e divorcuar kerkoj diken per lidhje martesore mosha deri ne 50 vjeq te jet serjoz dhe te jet i pasur mos te ket femij se skam koh me kshyr fmi thuj ok kush asht i interesum le tum shkrun….