Home Uncategorized Dy Serb hodhen gur ne Policin arrestohen menjeher

Dy Serb hodhen gur ne Policin arrestohen menjeher

52
Advertisement

Dy serb u arrestuan pasi qe gjuajten me gur ne drejt policis dhe jan kan provokuar situaten.

Te dyt ishin te pregaditur per kete ata se pari i jan afruar policis duke shar e fyer, pastaj kan provuar ti gjuajn me gur.

Por policia si ka lejuar dhe menjeh i ka lidhur dhe i ka derguar ne mbajtje, kan reaguar disa tjer qytetar serb aty afer ku kan ber disa video duke shar