Home Lajmet Majlinda shfaqet e parezistueshme në Ksamil, ekspozon turpin e saj si peshk

Majlinda shfaqet e parezistueshme në Ksamil, ekspozon turpin e saj si peshk

44
Advertisement

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Ajo këto ditë po i kalon ca ditë pushimi në bregdetin shqiptar.

Me bikine të kaltërta, Majlinda ka dëshmuar edhe një herë se është një nga femrat më IN në estradën shqiptare.

Nga pamja fizike duket e butë si peshk, por paraqitja e Majlindës kësaj radhe më shumë është e egër si peshkaqen. /ORAinfo/