Home Uncategorized Jam 47 vjeqare nga ferizaji kerkoj diken per martes….

Jam 47 vjeqare nga ferizaji kerkoj diken per martes….

31
Advertisement

Pershendetje jam 47 vjeqare jetoj ne ferizaj kam qen e martume jam nda femij nuk kam jeta spo jetohet vet lam nevoj per diken per martes mosha deri 50 vjeqar te jet serioz dhe i pasur .kush asht i intetesum le tum lajmrohet…..