Home Uncategorized Vdes shoferi i Ambasadës së Kosovës në Hagë

Vdes shoferi i Ambasadës së Kosovës në Hagë

33
AdvertisementAmbasada e Kosovës në Hagë ka njoftuar se ka vdekur shoferi i kësaj ambasade pas një sëmundje të shkurtër, raporton Gazeta Express.

Ambasada ka shprehur ngushllime për familjen.

“Me pikëllim të thellë njoftojmë për vdekjen e parakohshme, pas një sëmundjeje të shkurtër, të kolegut, mikut dhe vellait tonë të dashur, Artur Metani, shofer në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Hagë. Ngushëllimet tona të thella për familjen dhe miqtë nga Kosova, Shqipëria, Holanda dhe gjithandej.  Pusho në paqe, Artur. Do të të kujtojmë përherë”, ka njoftuar ambasada në Facebook./Express/