Home Uncategorized Jam 50 vjeqare nga Peja jam e divorcuar kerkoj diken per….

Jam 50 vjeqare nga Peja jam e divorcuar kerkoj diken per….

198
Advertisement

Jam nga peja 50 vjeqare kam qen e martume ne ch jam ndar shkaku i xhelozis kam dhe nje femij me vete 10 vjeqar jetoj vetem ne pej dhe punoj.

Kerkoj diken per lidhje sejoze mosha deri ne 55 vjeqar munsisht te jetoj ne ch. kush asht i interesum le tum shkrun vetem serjoz.