Home Uncategorized O Zot sa ngjarje e rëndë Nëna humb ndjenjat dhe bie mbi...

O Zot sa ngjarje e rëndë Nëna humb ndjenjat dhe bie mbi vajzës e sapolindur, japin shpirt të dyja

40
Advertisement

Një nënë në Argjentinë i ka marrë jetën pa dashje bebes së saj të sapolindur

Raportohet se ajo h umbi ndjenjat e ra mbi të teksa i jepte gj i.

Jo vetëm kaq por 30 vjeçarja Mariana Ojeda dha shpirt.

Ajo h umbi ndjenjat e nuk u zgjua më duke rënë mbi vajzën e saj të vogël, teksa ishte në shtëpi me dy fëmijët e saj të tjerë në Corrientes, të Argjentinës