Home Lajmet Moderatorja e RTK-së bëhet si ‘nuse’, befason me ndryshimin që ka bërë

Moderatorja e RTK-së bëhet si ‘nuse’, befason me ndryshimin që ka bërë

44
Advertisement

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Ajo se fundmi ka bërë të ditur se ka ndruyshuar look-un e saj.

E shndërruar në bionde, me këtë grim Brikena po duket si nuse. /ORAinfo/