Home Uncategorized Jam 52 vjeqare nga zvicrra e divorcuar kerkoj diken per martes

Jam 52 vjeqare nga zvicrra e divorcuar kerkoj diken per martes

157
Advertisement

Jam nga zvicrra 52 vjeqare kerkoj diken per martes ne martesen e par kam deshtu du me gjet dikan qe um don edhe me respekton dhe mos ti intereson e kalumja ime ok

Preferoj te jet kosovar qe i ka letrat e zvicrres mosha deri 55 vjeqar dhe te jet me kulutur kosovare.