Home Uncategorized Jam 40 vjeqare nga kosova kerkoj diken qe jeton në ……

Jam 40 vjeqare nga kosova kerkoj diken qe jeton në ……

110
Advertisement

Pershendetje ja 40 vjeqare nga prishtina jam e pa martuar kerkoj diken per martes.

Burrin qe e kerkoj dua qe te jetoj ne perendim mosha deri ne 45 vjeqar serjoz dhe jo i rrugve te kqija.