Home Uncategorized Aksident në Prishtinë, vetura godet një vajzë në Prishtinë

Aksident në Prishtinë, vetura godet një vajzë në Prishtinë

34
Advertisement

Vetura go.det një vajzë në Prishtinë

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Luan Haradinaj” në Prishtinë.

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti tha se aksidenti ka ndodhur rreth orës 17:30.

“Rreth orës 17:30, në rrugën Luan Haradinaj- Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një automjeti dhe një biçiklete. Si pasojë e aksidentit, ndihmë mjekësore ka kërkuar drejtuesja e biçikletës”, deklaroi ajo.

Me rastin po merret njësiti i