Home Uncategorized Mos kalo pa dhene ngushellime/ Vdes një familje në Zvicër si pasoj...

Mos kalo pa dhene ngushellime/ Vdes një familje në Zvicër si pasoj e një Äksidènt trägjik

46
Advertisement

Dje rreth orës 3 e 30 të mesdites 1 familje shqiptare është përfshirë në një Äksidènt një veturë me targa të zvicrës duke go ditur një kamionetë në rrugë dhe për fat të k eq dhan shpirt në vend Targat e tij ishin me tabela GE dhe pronari jetoi ne Xheneve te zvicres.

Komento Ngushllime Familjes pasi qe ata jane duke i shikuar komentet e ngushllimeve.