Home Lajmet Lola shfaqet unike me kurorë si mbretëreshë

Lola shfaqet unike me kurorë si mbretëreshë

49
Advertisement

Gruaja e Dautit shfaqet unike me kurorë si mbretëreshë.

Lola Haradinaj është gruaja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinajt.

Ajo nuk njihet për ndonjë profesion, por ka bërë mjaft famë dhe ndjekës në rrjete sociale, ku është shumë aktive, shkruan Kosovarja.

Lola njihet për stilin e veçantë që ka dhe paraqitjet e saj janë nga më të mirat, përherë e bukur dhe në formë.

Së fundi në disa imazhe ajo shihet e rregulluar për mrekulli dhe si aksesorë ka vendosur në flokë një kurorë.

Po duket tamam si mbretëreshë.