Home Uncategorized Jam ruse por vdes per djemte e rinj shqiptar ,dua te bashkjetoj...

Jam ruse por vdes per djemte e rinj shqiptar ,dua te bashkjetoj me nje burre shqiptare

234
Advertisement

Mbrëmjen e sotme në Soiree, në Top Channel kemi mundësinë të dëgjojmë historinë e disa personave të huaj që kanë zgjedhur që për hir të dashurisë të zhvendosen në Tiranë.Një nga historitë më mbresëlënëse është ajo e një vajze ruse, Anna Laska, e cila la Londrën ku jetonte kur njohur bashkëshortin e saj dhe u zhvendos në Tiranë. Unë e njoha bashkëshortin tim në Greqi, kur ishim me pushime para 12 vitesh.Aty ku shkruan sp0nz0rit jan infot e mia.