Home Uncategorized Jam 42 vjeqare jetoj ne gjermani e divorcuar kerkoj diken per…

Jam 42 vjeqare jetoj ne gjermani e divorcuar kerkoj diken per…

148
Advertisement

Jam teuta 42 vjeqare me prejardhje nga kosova kerkoj nje diken per martes une kam deshtu nje her dhe nuk kam deshir tum perseritet prap kam nje djal 5 vjeqar kujt nuk i prish pun kjo qe jam keshtu le tum shkrun mosha deri ne 50 vjeqar ju lutem vetem serjoz me shkruani .ok perparsi kini ju qe jetoni gjermani