Home Uncategorized Jam 38 vjeqare beqare jetoj ne zvicerr kerkoj një djal per martes...

Jam 38 vjeqare beqare jetoj ne zvicerr kerkoj një djal per martes ose….

234
Advertisement

Jam që nje kohe te gjate këtu dhe një ditë mendova që të fejohem sepse edhe mua më erdhi dita që të jetoj jetën me një djalë. Dua ta gjej një djalë nga Kosova dhe t’i ndihmojë që të dal nga kriza sepse aty në Kosovë nuk ka asgjë. Gjithmonë që vi në pushim më saktësisht në vendin e Prishtinës nuk ndjehem rahat sepse e shoh si bëhet jeta atje…

Ka shume papunesi dhe me 200 euro ne muaj nuk jetohet keshtuqe po du me e rahatu nje djal prej vendit tim me ja bo letrat me e marr ktu edhe me ja ndreq jeten ati dhe familjes ti.…kush asht i interesum le tum shkrun mosha deri 40 vjet